Angajari !

Lista de posturi disponibile  martie 2022

Operator introducere, validare si prelucrare date; COR 413201

Oraș de lucru: Iași

Studii: Studii medii ; constituie avantaj studii în domeniul IT, posibil student an terminal

Tipul jobului: Full Time

CERINȚE:

Cunoștințe de operare MS Office (Excel, Word)

Cunoștințe de Baze de date, interogări SQL

Cunoștințe de rețelistică: cablare și conectare echipamente

Cunoștințe configurare și instalare Windows 10, configurare drepturi utilizatori

Capacitatea de a lucra în echipă

Implicare, inițiativă, dinamism

Constituie avantaj: cunoștințe medii – Linux

permis de conducere cat. B

DESCRIEREA JOBULUI:

Asistarea utilizatorilor în rezolvarea problemelor apărute la stația de lucru, prin Remote ori direct

la biroul acestora în funcţie de natura problemei

Asigură și gestionează stocurile de consumabile

Asigură instalarea, monitorizarea și întreținerea echipamentelor IT (calculatoare, multifuncționale), echipamentelor de rețea (routere, switch-uri) la sediul companiei și la punctele de lucru ale companiei din Municipiul Iași

Inventarierea stațiilor de lucru din cadrul companiei, hardware și software

Abilităţi de rezolvare a problemelor, implicare şi dorinţa de dezvoltare personală, capacitatea de a lucra în echipă

BENEFICII:

Pachet salarial corelat cu responsabilitățile postului și experiența profesională;

Tichete de masă;

Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă tânără, dinamică și ambițioasă, într-una dintre cele

mai mari companii ce oferă servicii de administrare imobile în Municipiul Iași.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Din anul 2001 SC Termo-Service SA este principalul furnizor de servicii de administrare imobile din România, având un portofoliu de peste 23.000 de clienţi.

TE AȘTEPTĂM ÎN ECHIPA NOASTRĂ!

CV-urile se pot trimite la sediul central : Iași, Aleea Grădinari, nr. 8 | Telefon: 0232.212.230

Relatii la telefon : 0745 513 042

sau pe email : contact@tsiasi.ro | it@tsiasi.ro

www.tsiasi.ro |

Facebook: TermoService.Iasi